Al aangemeld voor onze CLUBAVOND? Vrijdag 9 feb, 19:30, 't Schuurke, Wakkerzeel


Beste Prince vrienden,

Op onze clubavond -met alleen leden- willen we reflecteren en debatteren over wie we zijn als vereniging en wie we willen worden, met vooral aandacht voor onze eigen afdeling.

We doen dit in de gezellige sfeer van een historisch dorpscafé, 't Schuurke, in Wakkerzeel.

Locatie: Peter en Kris Coremans-Renglé

Pastoriestraat 50 - 3150 Wakkerzeel

Programma, inschrijvingsgegevens en locatie, klik hier.

Graag jullie voltallige aanwezigheid.

En ter herinnering: gelieve ook, ter voorbereiding van het debat, het rapport te lezen van de thuisgesprekken, gehouden tijdens de zomer van 2017. De tekst vind je hier of door te klikken op de afbeelding van de titelpagina.

Het bestuur heeft op basis van de gesprekken een eigen beleidslijn bepaald. Die wordt op de clubavond toegelicht en daarover kan gedebatteerd worden. Om tijd te besparen tijdens de clubavond en voldoende ruimte te geven aan debat, wordt dit rapport ter voorbereiding vooraf doorgestuurd.

Tot zeer binnenkort!

Karel, Pol, Koen, Jo en Jan

#clubavond #Wakkerzeel