Bestel nu het Prince Keerbergen jaarboek 2018-2019 en de Bratislava notities


Zoals vorig jaar hebben we opnieuw alle jaaractiviteiten gebundeld in een fotoalbum-jaarboek: 26 bladzijden met een kleurrijke terugblik op de verschillende bijeenkomsten, de coda's en de vijfminutenspeeches. Een mooie herinnering aan het voorbije werkjaar.

Onder impuls van Erik Hertog verschenen in mei en juni van dit jaar achtereenvolgens acht Bratislava notities op onze nieuwsblog, ter gelegenheid van het regionaal colloquium "Neerlandicum". Deze notities hebben we nu samengebracht in een mooie kleurenbrochure. De bundel biedt een uitstekend overzicht van het ontstaan en de werking van de opleiding neerlandistiek in Bratislava en over de samenwerking met onze afdeling. Een must-have voor alle leden van onze afdeling.

Het jaarboek kan samen de Bratislava notities besteld worden via onze website door <